نزدیکی ظهور!!!

نوشته زیر مجموعه ای از نشانه های بسیار در نزدیک بودن ظهور حضرت حجه ابن الحسن العسگری را مورد بررسی قرار داده است انشاالله که دیدگان همه منتظران به نواده پاک رسول (ص) روشن گردد این مطالب برگزیده ای از سایتهای مختلف و منابع مهدویت است.
ـ بشارت آیه الله العظمی بهجت : اشاره مستقیم و بشارت صریح آیه الله العظمی بهجت در جمعی در مورد نزدیکی ظهور امام زمان (عج) که فرمودند : “ تا کنون به جوانان بشارت می دادید که منتظر باشید ظهور مولایتان را خواهید دید اینک ( ظهور آنقدر نزدیک شده است که ) به سالخوردگان و پیران هم بشارت دهید که ظهور را خواهید دید . ” بسیاری از منتظران و شیفتگان ولی عصر (عج) را سرشار از شور و شوق ظهور نموده است و برای آنها دلیلی محکم و برهانی قاطع در یقین به نزدیکی ظهور ایجاد کرده است .


ـ امیر عبدالله در عربستان : یکی دیگر از نشانه های ظهور قتل فرمانروای عربستان بنام عبدالله می باشد که در ماه ذی الحجه روی خواهد داد . امام صادق در این زمینه می فرماید : هرکس برای من مرگ عبدالله را تضمین کند من ظهور قائم را برای او تضمین می کنم … همچنین از آن حضرت روایت شده است که : زمانیکه مردم در سرزمین عربستان در حال وقوف می باشند سواری با شتر سبک سیر به آنجا وارد می شود و مرگ خلیفه را خبر می دهد و با مرگ او فرج آل محمد و گشایش کار تمام مردم فرا می رسد . بحار ۵۲ ص ۲۱۰ و ۲۴۰ و در شرایط کنونی بر آگاهان از شرایط سیاسی – اجتماعی پوشیده نیست که هر چند فرمانروای ظاهری عربستان ملک فهد است اما کسالت و بیماری و عدم توانایی او ولیعهدش یعنی امیر عبدالله را در عمل همه کاره عربستان قرار داده است و اکنون چندین سال است که از ملک فهد در عرصه سیاسی خبر چندانی نیست اما امیر عبدالله بعنوان فردی مطرح در جهان عرب و اسلام است .

کیست که نخواهد ظهور اتفاق افتد؟!؟!؟بیاییم دست همت ببندیم و تلاشی بکنیم

/ 44 نظر / 47 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شیشوان

سلام؛ متشکرم از حضور و لطفتان شما هم لینک شدید- موفق باشید الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ققنوس19

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] بسم الله الرحمن الرحیم اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم باسلام واحترام – خدا قوت همسنگر ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز و سال جدید، چند نکته را به خودم تذکر داده ام .خواستید بشنوید: ... [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل].....

طناز

سلام عزیزم ممنون که سر زدی و ممنون که لینکم کردی منم با افتخار لینکت میکنم سال خوبی داشته باشی انشاالله موفق و شاد باشی

نیلوفرآبی

بنام خدا... سلام، _______@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@________________________@@ ____@@@@@@___ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ______@@ __@@@@@@@@@__@@@@@@@_________@@ __@@____________منتظر حضور گرمتون______@@ _@@____________@@@@@@@@@@_____@@ _@@____________ هستــــــیــم ___@@@ _@@@___________@@@@@@@______@@ __@@@@__________@@@@__________@@ ____@@@@@@_______________________@@ _________@@_________________________@@ ________@@___________@@___________@@ ________@@@________@@@@@@@@@@@ _________@@@_____@@@_@@@@@@@ __________@@@@@@@ ___________@@@@@_@ ____________________@ ____________________@ _____________________@ ______________________@ ______________________@____@@@ ______________@@@@__@__@_____@ _____________@_______@@@___@@ ________________@@@____@__@@ _______________________@ عیدتون پیشاپیش مبارک[گل] اللهم عجل لولیک الفرج یاعلی[گل]التماس دعا خواهری های گلم دعام کن فقط همین.......[گل]

دوست عزیز تو نیز بخوان بخوان دعای فرج را، دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است و بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد بخوان دعای فرج را که صبح نزدیک است خدای را، شب یلدای غم سحر دارد بخوان دعای فرج را به شوق روز وصال مسافر دل ما، نیت سفر دارد بخوان دعای فرج را که یوسف زهرا ز پشت پردۀ غیبت به ما نظر دارد بخوان دعای فرج را که دست مهر خدا حجاب غیبت از آن روی ماه بر دارد سلام . ممنون از حظورتون . به امید ظهور صاحبمان . التماس دعا یا علی

منتظر

ببخشید یادم رفت معرفی کنم . اخرین نظر مال من بود .

حمید

گویم که گنجی شایگان. گوید بلی نی رایگان.جان خواهم و وآنگه چه جان. گویم سبک کن بار من[افسوس]

عاشق کوهستان

درود و سلام بر حضرت مهدی(عج) و عاشقانش[قلب][گل] روح آقای بهجت هم شاد[گل]

طلبه

می خواسم یک کتاب خوب بهتون معرفی کنم(کتاب عصر ظهور نوشته علی کورانی اگر اشتباه نگم ایشون علامه اند.) و بابت مطالب تشکر کنم امید است که خدماتتان در محیط سایبری به جهان مورد رضای الهی واقع بشه.

طلبه

می خواسم یک کتاب خوب بهتون معرفی کنم(کتاب عصر ظهور نوشته علی کورانی اگر اشتباه نگم ایشون علامه اند.) و بابت مطالب تشکر کنم امید است که خدماتتان در محیط سایبری به جهان مورد رضای الهی واقع بشه.